Polip Kürü ile Zayıflama

Günümüzde birçok birey zayıflama konusunda sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunların büyük bir kısmı bağırsakta bulunan bakteri ve parazit oluşumudur. Bağırsaktaki parazitlenme yediğiniz besinlerin tamamen sindirilememesine ve bir kısmının bağırsaklarda kalmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda tokluk hissini de azalttığı için kişi daha çok yemek yeme ihtiyacı duymaktadır. Bu durumlarda spor ve diyet pek fazla etki göstermemektedir. Zayıflamayı yavaşlatan en büyük etkenlerden biri olması günümüz koşullarında ki beslenme alışkanlıkları ile birleştiğinde ciddi kilo sorunlarına neden olmaktadır. Ortalama bir bireyin günlük tükettiği kalori miktarına oranla bağırsaklarında parazit oluşumu baş göstermiş bir bireyin tükettiği kalori miktarı daha yüksektir. Bu gibi bağırsak ve metabolizma sorunlara artık Polip kürü ile son veriyoruz.

Polip Kürü Nedir?

Polip kürü içerisinde çeşitli bitkiler barındıran bir damladır. İçerisinde bitkiler metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur ve kişinin bağırsağında oluşan bakteri, parazit gibi zararlı organizmaların temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Günümüzde bir nevi bitkisel kolon tedavisi olarak adlandırılsa da asıl işlevi bundan çok daha detaylı ve farklıdır. Günlük olarak düzenli bir şekilde kullanıldığında ince ve kalın bağırsağı temizlemektedir. Bu da kişinin yaşadığı zayıflamasına engel olan sorunları ortadan kaldırmaktadır. Özellikle spor ve diyetle beraber kullanıldığı zaman asıl etkilerini ortaya çıkaran Polip kürü zayıflamak için çok büyük bir etkiye sahiptir. Zayıflatma etkisini tamamen bitkilerdeki metabolizma hızlandırıcı yapılar sayesinde gerçekleştirmektedir.

polip-kürü-faydaları

Polip Kürü Nasıl Kullanılır

Polip kürü nasıl kullanılır? Gibi birçok soru ile karşılaşıyoruz. Ürünün kullanımı günde 3 kere yemeklerden 30 dakika kadar önce bir bardak ılık suya 10 damla damlatıp karıştırdıktan sonra tüketilerek gerçekleştirilir. Bu kullanım yöntemi ürünün geliştirilmesin de rol oynamış doktorların ve uzmanların görüşleri doğrultusunda belirtilmektedir. Herhangi bir doktor ya da uzmana danışmadan ürünün kullanımını değiştirmemeniz tavsiye ediliyor. Ürünün en sağlıklı etkisi bu kullanım yöntemi ile ortaya çıkmaktadır. Ürünün kullanımına başlattıktan sonra minimum bir ay boyunca ürünü aksatmadan düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Eğer kullanımını aksatırsanız ürünün etki etmez. Bu nedenle düzgün bir liste hazırlayıp bu listeye göre hareket etmenizi tavsiye ediyoruz.

Polip Kürü Kullanılırken Yapılması Gerekenler

Ürünün kullanımına başladıktan sonra ürünü herhangi bir şekilde aksatmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca kullanım talimatlarını ve saklama koşullarını iyice okuyup anlayınız. Ürünün içeriği bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Bu sebeple herkes kullanabilmektedir. Farklı bir rahatsızlığı ya da kullandığınız bir ilaç var ise ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda var. Ürünün kullanımına başladığınızda beyaz ekmek tüketimini tamamen kesmenizi öneriyoruz. Zira kalori tüketiminiz azalmadığı takdir de ürün fayda etmeyecektir. Aynı zaman ürünü kullanmaya başladığınız da çok yorucu olmayan hafif egzersizlere de başvurarak üründen alacağınız zayıflama etkilerini arttırarak istediğiniz kiloya çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.