Polip Kürü Nedir?

Polip Kürü 

Yıllardır soru işareti olan bir iş olan zayıflamanın değişik koşulları vardır. Bazı insanlar çok ağır diyetler yaptığını, değişik zayıflama ürünlerini kullandıklarını ama herhangi bir fayda göremediklerini söylerler. Bu zayıflama konusunda algının yanlış yönde olmasın kaynaklanır. Yani vücudunuzda bir problem olmasa zayıflama ürünleri, diyet ve spor kesinlikle kilonuzu düzene sokmanıza yardımcı olacaktır. Buna rağmen kilo veremiyorsanız sporu mu yanlış yapıyorum yada diyetim mi kötü gibi düşüncelere kapılmak yerine acaba neden kilo veremiyorum sorusunu sormalısınız.

Türkiye nüfusunun %70’e yakın bir kısımı bağırsak paraziti sorunu vardır. Vücuda doğrudan bir zarar vermeyen ancak farklı yönlerde diğer insanlara göre farklı reaksiyonlar gösterir. Genel olarak zayıflamaya da büyük bir düşman olan parazitlenme bir çok bireyin kilo vermesini büyük orada yavaşlatır; çünkü parazit oluşumları bulunduğu organı kullanarak kendini besler. Parazitin organlarınızı kullanması da organın görevini yeterli bir şekilde yerine getirememesine neden olur. Örnek vermek gerekirse bağırsaklarınız da bir parazit ve bakteri oluşumu olduğunu düşünelim bu bağırsaklarınızın daha yavaş çalışmasına neden olacak yediğiniz besinler daha çok sindirilecek ve bağırsaklarınız tamamen kendini temizleyemeyecek buda sizin kilonuzu kontrol etmenizi aşırı derece zorlaştırarak sizleri değişik psikolojik ve fiziksel sorunlara itecek. Vücudunuzu temizlemenin en etkili yolu Polip Kürü‘dür.

Polip Kürü vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar. Dünya’da kolon temizlenmesine en iyi etkiyi yapan şeyin Hint elması olduğu bilinen bir şeydir. Polip Kürü içerisinde de Hint elması ekstraktı kullanılmış ve çok hızlı bir şekilde vücudunuzu temizler. Bu işlemden sonra zayıflamanıza yardımcı olmak için içeriğe eklenmiş olan acı çehre özü kilo vermenizi hızlandırır. Yanlış bir yönteme başvurmadan yada yanlış bir fikre kapılmadan önce yapmanız gereken şey Polip Kürü‘nü kullanarak hemen kolon temizliği sağlayıp hem de sağlıklı olarak zayıflamaya başlamanız. Kullandığınız her gün 200 gram kadar vücudunuzu hafifletecek olan Polip Kürü tamamen bitkisel bir üründür. Tamamen sağlıklı olarak kilo vermenize yardımcı olarak ayda ortalama 6 kiloya kadar zayıflama etkisi sağlar.