Polipkür Nedir, Faydaları, Şikayetleri, Yorumları

Polip Kür içerisinde Hint Elması denilen şuanda ise gündem de tarçın elması olarak bilinen bu elmanın suyu kullanılmaktadır. Tarçın elması birçok farklı faydası olmasına rağmen dünya genelinde bazı hastanelerde kanser hastalarına tedavi sürecine yardımcı olması için servis edilmektedir. Hint elmasının en belirgin özelliklerinden diğeri ise kolan tedavisidir. Bu bağırsaklarda ki parazit ve bakteri oluşumlarını temizleme için kullanılan bir yöntemdir. Tıbbi olarak da ameliyat yolu ile yapılabilmesine rağmen en güvenli yolu bitkiler yardımı ile sağlanan kolon temizliğidir.

Polip Kür içerisinde ki diğer ana etken maddesi ise Acı Çehre Otudur. Bu ot akdiken adlı bir ağacın tohumudur. Özellikle İngiltere’de yetiştiği bilinen bu ot Fas ve Kırgızistan’da da oldukça yaygın olarak yetişmektedir. Sindirim problemlerini ortadan kaldırmak ve kilo vermek için kullanıla Acı Çehre Otu tek başına metabolizmayı büyük oranda hızlandırmasına rağmen bunun beraberinde diyet ve spor yapılması tavsiye edilir.

Polip Kürün ana içeriği bu iki bitkidir. Bu bitkilerin mucizevi karışımı sayesinde formülize edilmiştir ve oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra aynı zaman da bir o kadar da etkilidir. Çok hızlı nüfuz etme özelliğine sahip Polip Kürü etkilerini kullananlara çok çabuk bir şekilde göstermektedir.